Nasza oferta

Doradztwo marketingowe

Przeprowadzamy analizy dotychczasowych działań marketingowych Klienta. Doradzamy w zakresie planowanej strategii firmy - w tym celu prowadzimy audyty komunikacyjne, kontrolę kosztorysów oraz doradztwo w aspektach prawnych.

Szkolenia

Przygotowujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz projekty szkoleniowe. Szkolimy w zakresie sprzedaży bezpośredniej, obsługi Klienta, zagadnień związanych z reklamą oraz ogólnie rozumianym marketingiem.

Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju, także z udziałem tłumaczy. Na życzenie Klienta opracowujemy szkolenia w zakresie tematyki nie związanej z główną działalnością naszej firmy.

Outsorsing marketingowy

Nasi Klienci, którzy w swoich firmach nie posiadają jednostki bądź działu zajmującego się marketingiem, mogą liczyć na naszą pomoc w tym zakresie na zasadzie zastępstwa takiego działu. Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe we współpracy z firmami.

Opracowanie strategii (Firmy, produktu, promocji)

Dokładne i całościowe opracowanie strategii reklamowej, którą jesteśmy gotowi wykonać, zapewnia naszym Klientom oszczędność zarówno czasu jak i nakładów finansowych. Na podstawie opracowanych wcześniej analiz i badań marketingowych dokonujemy selekcji i dobieramy najbardziej optymalne działania reklamowe.

Badania grup docelowych

Przygotowanie strategii działań reklamowych poprzedza dokładna analiza grupy docelowej. W ramach tradycyjnych badań marketingowych przygotowujemy raporty zawierające zebrane informacje o tejże grupie takie jak: korzystanie (konsumpcja) z mediów, podział (segmentacja) demograficzny, psychograficzny, branżowy, itp.

Poza badaniami tradycyjnymi zajmujemy się opracowywaniem badań niestandardowych (pretesting reklam, indywidualne wywiady, badania fokusowe, itp.).

Analiza mediów

Naszym Klientom służymy w tym zakresie bogatym doświadczeniem. Zapewniamy fachowe badania mediów, które pomogą wybrać najbardziej optymalne dla Klienta rozwiązania w zakresie reklamy.

Public Relations

Opracowujemy strategie Public Relations, zarówno jako uzupełnienie podstawowej formy promocji, jak również jako samodzielne strategie kreujące wizerunek firmy. Przygotowujemy PR zewnętrzny i wewnętrzny, a na życzenie Klienta opracowujemy zestaw procedur kryzysowych. Przeprowadzamy szkolenia mediowe.

Projektowanie serwisów www, e-marketing, e-commerce

Projektujemy funkcjonalne, estetyczne i niebanalne: strony internetowe, serwisy produktowe, systemy zarządzania treścią (CMS), e-sklepy spełniające wysokie oczekiwania naszych Klientów.

Bogata grafika, animacja i dźwięk zachęca oglądającego do interakcji ze stroną. Zastosowanie nietypowej formuły powoduje, że osoba, która odwiedza serwis, mimochodem poznaje szczególne cechy produktu i pożądane informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie.

Kreacja i produkcja reklam

Proponujemy naszym Klientom do wyboru szeroką gamę reklam w środkach masowego przekazu, a także w mediach niestandardowych. Zajmujemy się kreowaniem reklam różnego typu (outdoor, indoor). Dbamy również o to, by żądane reklamy były produkowane w jak najszybszym terminie i po optymalnej cenie.

Systemy Identyfikacji Wizualnej (SIW)

Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej ma ogromny wpływ na zwiększenie efektywnej rozpoznawalności marki czy produktu. Trafny (właściwy) dobór takich elementów jak: logo, nazwa, kolor czy rodzaj czcionki w materiałach firmowych sprawia, że dany produkt staje się bardziej widoczny i wyróżnia się spośród innych istniejących na rynku. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc w doradztwie i kreowaniu własnego, niepowtarzalnego systemu identyfikacji wizualnej.

Opracowania

Poza doradztwem i szkoleniami, na życzenie Klienta przygotowujemy także różnego typu opracowania, takie jak: biznesplany, plany marketingowe, plany promocji, wnioski pomocowe, wnioski unijne oraz opracowania analiz, a także opracowania nietypowe.

Two For You | ul.: Gliniana 29, 20-616 Lublin | tel.: 607 37 25 28 | fax: 81 47 074 78 |informacje@24u.com.pl

© 2022 24u.com.pl, realizacja: adm-media.pl